Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Zapowiedzi książkowe. Rok 2016 w pigułce.

Zapowiedzi książkowe

:: barddd ::

Zapowiedzi książkowe. Rok 2016 w pigułce.

Jeżeli jesteś książkowym molem to pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, jak bardzo bieżący rok jest obfity w przeróżne premiery książkowe. Zapowiedzi książkowych w tym roku jest wybitnie dużo. Cieszy oczywiście fakt takiej płodności literackiej w tym roku. Jednak czy aby na pewno wszystkie pozycje są warte uwagi? Poniżej przedstawiamy listę zapowiedzi książkowych na które naszym zdaniem warto zwrócić uwagę i dać im szansę. Zapraszamy na naszą listę!

Mariola Chaberka – Ks. Jan Kaczkowski 1977-2016
Biografia wspaniałego człowieka czyli księdza Jana Kaczkowskiego. Niedawno zmarły na raka ksiądz to postać wielobarwna. Książką Marioli Chaberek ma nam tą postać przybliżyć. Znajdziemy tam masę fotografii oraz informacji z życia prywatnego księdza Kaczkowskiego. Myślę, że warto czekać na tą pozycję.

Joanna Bargij – Oddech śmierci
Powieść sensacyjna opowiadająca o seryjnym moredercy który grasuje w mieście siejąc postrach i zniszczenie. Jego wyrafinowany i okrutny sposób zabijania to jego swoista wizytówka. Wszyscy fani mrocznych powieści z nutką horroru w tle polecamy czekać na tą książkę. Premiera już niedługo.Bartosz Danowski – Facebook. Włącz się do gry
Facebook dziś to już nieodłączny element popkultury i naszego codziennego życia. To tutaj przeprowadzamy setki rozmów ze znajomymi, umawiamy się z nimi na spotkania, poznajemy ludzi. To właśnie na Facebooku spędzamy nawet po kilka godzin dziennie. Jakie są tego korzyści zagrożenia? Autor postara się odpowiedzieć na te wszystkie pytania dodając od siebie trochę analizy od siebie.

Vesna Goldsworthy – Gorski
Oglądaliście film "Wielki Gatsby"? Jeżeli tak i jeżeli wam się podobał to książka prawdopodobnie także was wciągnie. Z opisów autorki można jasno znaleźć wiele motywów wspólnych z książką. Czy książka także będzie tak wciągająca i interesująca jak film? Wszystko wskazuje na to, że tak.

Roger Hobbs – Złodziejska gra
Jest to powieść sensacyjna będąca swoistą kontynuacją bestsellerowego Ghostmana. Historia opowiada o piratach którzy rządzą bogactwa planują zrabować z jachtu przemytników szafiry warte wiele milionów dolarów. Jednak okazuje się, że na pokładzie znajdą coś o wiele cenniejszego. Sprawy nabiorą zupełnie innego obrotu. Warto czekać na ten tytuł gdyż książki od tego autora nigdy nie zawodzą i trzymają bardzo wysoki poziom.

K. Bromberg – Driven
Ostateczne dopełnienie trylogii która jak mówi autorka nie jest zwykłym romansem a porywającą i niepowtarzalną historią miłości pełną wielu skrajnych emocji. Czy słowa autorki są na wyrost? Sądząc po poprzednich dziełach można doszukiwać się w tych słowach sporo prawdy. Warto jednak to sprawdzić czytając książkę której premiera już niedługo.

Olivia Samms – Szkic
Książka ta ma łączyć powieść kryminalną oraz paranormalne wątki a przy okazji ma być pozycją skierowaną głównie do młodzieży. Myślę jednak że czytelnik w każdym wieku może się zainteresować tą książką gdyż hisotria jaką zapowiada autorka brzmi fascynująco. Książka ma opowiadać o dziewczynie która jest w stanie rysować myśli ludzi przy których rysuje.


Głosuj (0)
barddd 17:14:12 11/07/2016 [Powrót] Komentuj